На Прикарпатті виявили громадянина Йорданії, який вже три роки відмовляється покинути країну

depo.ua

Міграційники звернуться до суду з позовною заявою про примусове депортування з України громадянина Йорданського Хашимітського Королівства, який вже три роки нелегально знаходиться на території України. Про це повідомляє Міграційна служба Івано-Франківської області, пише Depo.Прикарпаття.

46-річного іноземця виявили працівники міграційної і патрульної служб на залізничному вокзалі в Івано-Франківську з квитком на потяг до Харкова.

Три роки тому згідно з рішенням міграційної служби Харківської області громадянин Йорданії мав покинути територію України у примусовому порядку, у зв'язку із закінчення терміну дії дозволу на роботу. Крім того, йому заборонили в'їзду в Україну на три роки.

Відповідно до законодавства України тепер громадянин Йорданії очікуватиме на вердикт суду, який має розглянути позовну заяву міграційної служби про примусове видворення за межі України. Наразі ж "заблукалого" мігранта доправлено до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців з неврегульованим статусом.

Нагадаємо, що за місяць перевірок на Прикарпатті виявили понад півсотні нелегалів.