У Татарові розпочали реконструкцію залізничної станції

Бліц-інфо

Тут відбулася запланована зустріч з керівництвом Регіональної філії «Львівська залізниця (АТ Українська залізниця), представниками ТК «Буковель» і фахівцями підрядних організацій, йдеться на сторінці Ворохтянської селищної ради.

Під час зустрічі обговорили перспективи реконструкції станції та терміни її реалізації. Зокрема, уже найближчим часом на привокзальній території повинні облаштувати громадські туалети, відкрити касу, автостоянку, продовжити перон та провести благоустрій і освітлення прилеглої ділянки. Також, у стислі терміни залізничники планують провести поточний ремонт зали очікування. Терміновість робіт продиктована тим, що уже менш ніж за місяць, а саме 12 грудня залізнична станція «Татарів» прийматиме пасажирів із семи потягів.

Зі слів керівника Львівської залізниці Юрія Іщука капітальна реконструкція всієї будівлі татарівського вокзалу повинна відбутися протягом 2022-23 рр.

Тривалість ремонтних робіт пов’язана із складністю процедури проектування та проходження експертизи, адже будівля є пам’яткою архітектури місцевого значення.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що в "Укрзалізниці" запропонували перейменувати станцію на "Татарів - Буковель".

За інформацією Ворохтянської селищної ради, питання погодження зміни назви зупинного пункту «Татарів» на «Татарів-Буковель» обговорюватиметься на громадських слуханнях у селі Татарів. Про формат, місце та час зустрічі повідомлятиметься додатково. Це зумовлено перебуванням у карантинній червоній зоні, де існують обмеження щодо масових заходів.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram. Завжди цікаві новини!