Намагався мене штовхати та обливати нецензурною лайкою, – мер Галича Олег Кантор прокоментував звинувачення у «побитті» депутата

Версії.if.ua

У ЗМІ з’явилась інформація про те, що міський голова Галича Олег Кантор сьогодні, 23 листопада, начебто двічі побив депутата й працівника Галицької міської ради Миколу Вовка, пишуть Версії.

Про це повідомила адвокат Миколи Вовка Наталія Шевчук. Вона зазначила, що після дзвінка депутата, прибула до міськради і побачила його із синцями на обличчі. Також туди приїхали медики, щоб провести огляд та зняти побої.

Натомість міський голова Галича Олег Кантор розповів свою версію подій, заявивши, що бійки не було. Крім того, звинуватив свого опонента в провокаціях і перебуванні в нетверезому стані.

«Працівник Галицької міської ради, депутат цієї ж ради від партії «Солідарність», перебуваючи у нетверезому стані нецензурно висловлювався та поводив себе непристойно в робочий час. На зауваження колег по роботі не звертав уваги, а коли намагався вдертися у мій кабінет, – йому це не вдалося і він почав себе ще агресивніше поводити. Коли я почув шум за дверима і вийшов у приймальню, він намагався мене штовхати та обливати нецензурною лайкою. Ніхто його не бив, дана особа виступала як провокатор», – відзначив Олег Кантор.

Він також заявив, що одна з політичних сил не може пробачити йому перемоги на виборах, тому дестабілізує роботу ради.

«… ніяк не може заспокоїтись та змиритись з поразкою їхнього кандидата на посаду голови і видумують усілякі провокації, щоб якось дестабілізувати роботу у громаді, замість спільних зусиль для розвитку Галицької землі. на жаль!», – додав мер Галича.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!