Депутатам Косівської РДА представили новопризначену голову Наталію Кучму (ФОТО)

Версії.if.ua

Новопризначену голову Косівської райдержадміністрації Наталію Кучму представили вчора, 22 листопада, у сесійному залі районної ради. У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Богдан Футерко, керівник апарату облдержадміністрації Ірина Тимчук, представники обласної та місцевої влади, керівники підприємств, установ і організацій району, духовенство та громадськість Косівщини.

Голова Косівської райдержадміністрації Наталія Кучма подякувала Президенту України Володимиру Зеленському та голові обласної державної адміністрації Світлані Онищук за довіру обійняти важливу посаду та запевнила присутніх у тісній конструктивній співпраці задля розвитку Косівщини, пишуть Версії з посиланням на сайт ОДА. Розпорядження про призначення Наталії Кучми головою Косівської районної державної адміністрації Глава держави підписав 19 листопада.

Довідково

Наталія Кучма народилася 1990 року у селищі Заболотів Снятинського району. 2014 року закінчила Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського торговельно-економічного національного університету за напрямом «Облік і аудит». Депутат Заболотівської селищної ради територіальної громади.

Трудову діяльність розпочала як співробітник філії обласного управління АТ «Ощадбанк». До призначення головою Косівської райдержадміністрації працювала головним бухгалтером Заболотівського комбінату комунальних підприємств.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!