"Якщо справа програшна, для чого витрачати десятки тисяч гривень". Андрій Найда може передумати судитися з райрадою

Вікна

Йдеться про передачу громаді майна — трьох будівель у Калуші: на вул. Шевченка, 6 (адміністративна будівля, де розташована Калуська РДА, районна рада і підрозділи міської влади), вул. Чорновола, 12 (колишній пологовий будинок) та на вул. Каракая, 9 (колишня санепідстанція).

Усі вони є об’єктами спільної власності громад колишнього (і теперішнього) Калуського району. І, як вважає міська влада, мали бути відійти в комунальну власність Калуської громади до 1 липня, оскільки розташовані на її території. До того міська влада неодноразово зверталася до районної ради щодо передачі приміщень, проте — безрезультатно. Відтак майно, яке могло стати джерелом наповнення міського бюджету, забезпечує дохід районного бюджету, інформують "Вікна".

Втім до судового позову може не дійти. 24 листопада на оперативній нараді у міськвиконкомі начальник управління комунальної власності Олександр Челядин поінформував, що подача позову пов’язана з великими судовими витратами. Вони залежать від площі приміщень: лише по будівлі на вул. Чорновола витрати складуть близько 150 тис. гривень. Тож міський голова доручив проаналізувати перспективи таких позовів з використанням досвіду Долини. Як відомо, Долинській міській громаді районна рада теж не передала частину приміщень, зокрема колишню друкарню і стоматполіклініку, за які та судилася.

"Якщо справа програшна, для чого витрачати десятки тисяч гривень", — зазначив Андрій Найда.