У Рогатині відкрили дитячий та спортивний майданчик

Бліц-інфо

«Містечко» для веселого та активного відпочинку молоді, що об’єднує дитячий майданчик та майданчик вуличного воркауту, вдалося втілити у життя за кошти з субвенції на соціально-економічний розвиток громад, пише Бліц-Інфо з посиланням на пресслужбу Рогатинської міськради.

Радість в очах дітей - те, заради чого варто жити й працювати, переконаний міський голова Сергій Насалик, тож реалізація проєктів, що сприяють розвитку молоді громади - важлива подія.

«Фактично таких споруд на Рогатинщині ще не було, такого комплексного і цільового підходу. Коштів у місцевих бюджетах не вистачає, але хотілося б розвивати нашу інфраструктуру. Добре, що є підтримка з державного бюджету. Мікрорайон «Північний» дуже заселений, тут багато молодих сімей, багато дітей. Хотілося, щоб вони мали таку прекрасну спортивну інфраструктуру. Думаю, він не останній, в майбутньому ми зможемо реалізувати на Рогатинщині ще багато корисних ініціатив для жителів громади за підтримки депутатів», - відзначив Насалик.

Кожен з таких "острівків дитинства" - радість для малечі, можливість активно розвиватися, і звісно, допомога для батьків. Тож свято з нагоди відкриття майданчика чимало жителів прийшли розділити разом з дітлахами.

І ось настав важливий момент. Дітвора з нетерпінням очікувала, аби скоріш випробувати нові гірки, каруселі, гойдалки, тренажери. Нарешті у масиві "Північний" для них з’явилося своє місце, де зможуть весело розвиватися...

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram. Завжди цікаві новини!