На Прикарпатті вперше запрацює резиденція Святого Миколая з "живою" шопкою

Бліц-інфо

Про це Укрінформу розповів начальник управління культури Коломийської міської ради Станіслав Баланович.

«Цього року в селі Грушеві вперше відкриється резиденція Святого Миколая. Наразі тут завершують ремонтні роботи. В одній із кімнат Миколай прийматиме дітей, а у великій залі відбуватимуться інтерактивні вистави. На території резиденції дітей чекають фотозони, каруселі та «жива» шопка. По суті це – мініконтактний зоопарк, в якому вже є овечки та косулі-бембі. Можливо, до них доєднається ще й віслюк», – зауважив Баланович.

За його словами, Грушів – віддалене село Коломийської громади, в якому проживає 60 людей. Оскільки територія розташована поруч із лісом, надалі її планують розвивати як частину одного із туристичних маршрутів. Цієї зими Святий Миколай працюватиме з дітьми в парі зі своєю собакою Лайкою породи хаскі, яка залюбки кататиме дітей на санях. Також у резиденції діти зможуть не лише переглянути виставу, але й узяти в ній участь.

Резиденція Святого Миколая запрацює у селі Грушеві 11 грудня. Наразі вона розпочинає прийом заявок для групових екскурсій, але з початком роботи тут що дві години чекатимуть родини із дітьми без попередньої реєстрації.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram. Завжди цікаві новини!