Вихованка вокальної школи "Crystal Voice" стала фіналісткою унікального проєкту

Вікна

Нещодавно Наталія Мандзюк стала суперфіналісткою унікального проєкту — Міжнародного музичного фестивалю відеокліпів 2220 International Music Festival VIDEOCLIP, який проходить під патронатом Міністерства культури та інформаційної політики України, інформують "Вікна".

До фіналу фестивалю увійшло 78 юних співаків віком 5-25 років із 16-ти країн: Канади, Німеччини, Польщі, Литви, Чорногорії, Словенії, Хорватії, Сербії, Албанії, Молдови, Вірменії, Туреччини, Казахстану, Азербайджану, Філіппін та України.

З 17 листопада по 17 грудня в Центральному парку культури і відпочинку міста Києва біля Арки Дружби Народів відбувається виставка 36-ти суперфіналістів. На виставці представлені кадри з кліпів переможців, партнери та журі фестивалю з 11-ти країн світу.

Раніше йшлося, що Наталія Мандзюк стала вокалісткою року за версією журналу "Ukrainian People".

"Я з Молодкова Надвірнянського району і пишаюся своїм рідним краєм. Музика для мене – життя, нею я дихаю. А українська пісня – як вода, хвилі наших гірських річок. І щоразу, коли виходжу на сцену, хочу, аби слухачі і глядачі відчули те, що відчуваю я. Бо почуття всередині нас говорять багато. Мрію, щоб кожна людина була небайдужою до іншої", — стверджує вокалістка.