Набережною імені Василя Стефаника курсуватиме комунальний автобус

Версії.if.ua

Нові комунальні автобуси, які придбають для Івано-Франківська, обслуговуватимуть маршрут Набережною імені Василя Стефаника у два боки. Про це повідомив заступник міського голови Михайло Смушак, інформує “Бліц-інфо”. За його словами, відкрити такий комунальний автобусний маршрут планували ще раніше, але наразі для цього нема достатньої кількості автобусів.

«Спершу ми повинні придбати автобуси. Планували раніше, але все впирається в кошти. Дуже складний рік був, і тому це переноситься на наступний рік, – сказав Смушак під час останньої минулого року оперативної наради. – Уже є певна домовленість, ухвалене рішення на рівні міського голови і КП «Електроавтотранс», що в наступному році ми плануємо придбати ще до дев’яти автобусів. І перше, куди ці автобуси поїдуть, це буде Набережна Стефаника. Плануємо маршрут в обидва боки».

Нагадаємо, що мешканці мікрорайону Набережної ім. В.Стефаника та містечка «Калинова слобода» уже не один рік просять міську владу запровадити автобусний маршрут Набережною у напрямку від вулиці Галицької до вулиці Мазепи, а також зробити комунальним автобусний маршрут № 26, який зараз обслуговує приватний перевізник, на якого є багато скарг.

Згідно зі стратегією розвитку громадського транспорту, попередньо планувалося, що автобусний маршрут № 26 перейде в обслуговування комунальним перевізником КП «Електроавтотранс» у 2024 році.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!