На Калущині за майже 8 мільйонів продають в’язницю (фото)

Версії.if.ua

На Прикарпатті виставили на аукціон окреме майно “Івано-Франківської установи виконання покарань (№ 12)”. В’язниця розташована в урочищі “Сівка” Тростянецької сільської ради Калуського району.

Це один з об’єктів, що виставляється на прозорі торги в рамках “великої приватизації” в’язниць – спільного проекту Фонду державного майна та Міністерства юстиції України.

Стартова вартість — 7 858 392 гривень.

Об’єкт виставляють на аукціон не вперше. Перші прозорі торги мали відбутися ще в листопаді.

Актив включає 53 інвентарні номери будівель, споруд, інфраструктурних об’єктів і мереж, в т.ч. 44 зареєстровані одиниці нерухомого майна (виробничі та інші спеціалізовані будівлі і споруди) загальною площею 10717 м² та 9 одиниць інфраструктурних об’єктів і мереж загальною довжиною 12148,10 м. п.

Зокрема новий власник отримає адмінбудинок, три гуртожитки, їдальні, склади, виробничі, швейний та столярний цехи та кілька десятків інших виробничих та спеціалізованих споруд.

Загальна площа двох земельних ділянок об’єкта становить 67,3992 га. Станом на 01.01.2022 об’єкт в оренді не перебуває. Заявки для участі в електронному аукціоні приймаються до 20 січня.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!