5 закладів освіти Івано-Франківської тер громади оновили систему опалення завдяки проєкту НЕФКО

Бріз

В Івано-Франківській територіальній громаді п"ять закладів оновили систему опалення завдяки програмі НЕФКО.

Про це вчора на оперативній нараді у міського голови повідомилазаступниця директора Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Наталія Микула

Йдеться про ліцеї №№ 4, 11, 12, 17, а також початкову школу "Пасічнянська".

Як зазначила чиновниця, реалізація другого етапу проєкту стала дуже важливою галузі освіти міста, адже роботи проводилася в тих закладах, де система опалення не мінялася протягом останніх - 50 - 60 років.

"Чому для нас був важливий проєкт НЕФКО - другий етап? Тому що в цьому році нам вдалося провести капітальні ремонти реконструкції систем опалення і встановлення індивідуальних теплових пунктів у таких закладах освіти, в яких ці роботи не проводилися майже пів століття", - зазначила заступниця директора Департаменту.

Найбільш яскравим прикладом є Ліцей № 12, де стара система опалення працювала без оновлення протягом 65 років. Вказаний заклад загальної середньої освіти є найстарішим з тих, які торік потрапили під програму.

У Ліцеї № 11 новий корпус якого збудували ще 1970 року і система опалення пропрацювала понад 50 років (у старому корпусі роботи з оновлення системи опалення відбулися у 2006 році) та Ліцей № 4, де частина системи опалення також вже працює понад пів століття.

"Там система починала ремонтуватися в три таких заходи - перший в 2017 році", - зауважила Наталія Микула.