У Івано-Франківську неповнолітньому продали цигарки

Бріз

11 січня на вул. Чорновола в одному із МАФів поруч будинку №30 зафіксовано випадок продажу тютюнових виробів неповнолітнім хлопцям.

Про це повідомляєспільнота "Тверезий Івано-Франківськ".

На місце події викликали маму неповнолітнього хлопця, який безпосередньо придбав цигарки та екіпаж патрульної поліції.

Працівники сектору ювенальної превенції управління превенції Івано-Франківського РУП склали протокол за статтею 156 (2) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкція зазначеної статті передбачає штраф для особи, яка здійснила продаж алкоголю у розмірі від чотирьохсот (6800 грн.) до восьмисот (13600 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (на розгляд адміністративної комісії).

За підсумками розгляду адміністративної комісії матеріали справ скеровуються до Державної фіскальної служби України у м. Івано-Франківську, яка згідно статті 15-3 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального" застосовує фінансову санкцію 💲 до суб'єкта підприємницької діяльності у розмірі фіксованої суми - 6800 гривень.

"Наполегливо звертаємося до представників та власників торгових закладів із закликом не здійснювати продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім, тим самим не порушувати норми чинного законодавства, бути свідомими та відповідальними",- зазначають у пресслужбі спільноти " Тверезий Івано-Франківськ.