Івано-Франківський суд оштрафував супермаркет, у якому крутили пісню гурту Kadnay

Версії.if.ua

Супермаркет “Наш Край”, розташований у селищі Рожнятів Івано-Франківської області, заплатить штраф у розмірі 56,7 тисячі гривень за незаконне використання пісні інді-групи Kadnay. Відповідне рішення обласного Господарського суду опубліковано у Єдиному державному реєстрі.

У позовній заяві представники спілки «Організація колективного управління авторськими та суміжними правами» вказали, що в березні 2021 року в супермаркеті «Наш Край», що належить ТОВ «Франкомаркет» з Калуша, звучала пісня Santiago, що було зафіксовано агентом ОКУАСП, пишуть Версії з посиланням на КП.

– Позивач представив відеодиск від 19 березня 2021 року. Цей відеозвукозапис зафіксував обставини відвідування представником позивача вказаного магазину «Наш Край» та придбання в ньому товару, а також факт звучання в цьому магазині музичного твору Santiago виконавця Kadnay, – зазначено у рішенні суду.

У ході судового засідання було встановлено, що авторські права на використання пісні Santiago групи Kadnay належать київській фірмі ТОВ «Бест Мьюзік», а ОКУАСП має право збирати винагороду за публічне виконання цього твору та фіксувати факти їхнього комерційного використання. Представник ТОВ «Франкомаркет» у своє виправдання стверджував, що в магазині не використовуються пісні з комерційною метою і звучать вони лише під час ефіру радіостанції.

Вивчивши всі матеріали справи, Господарський суд Івано-Франківської області задовольнив позов ОКУАСП, зобов’язавши компанію “Франкомаркет” виплатити штраф у розмірі 56,7 тисячі гривень, а також 2,2 тисячі гривень судового збору.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!