Найгірше проти коронавірусу у Калуші вакцинуються комунальники

Вікна

12 січня на оперативній нараді у міськвиконкомі перший заступник міського голови Калуської громади Мирослав Тихий озвучив актуальні дані щодо вакцинації працівників міської влади, комунальних підприємств, установ та закладів охорони здоров’я, інформують "Вікна".

За його словами, за останній тиждень приріст частки вакцинованих працівників становить 1%: загалом проти коронавірусу щеплені 90%. Зростання забезпечили управління архітектури (+14%), фінансове управління (плюс 8%), територіальний центр соціального обслуговування (+4%), управління з питань надзвичайних ситуацій (+11%), Калуське міське телебачення (+9%), стоматологічна поліклініка (+1%) та Калуська міська лікарня (+4%).

Як ішлося на нараді, станом на 12 січня найгірша ситуація з охопленням вакцинацією проти коронавірусу — на комунальних підприємствах. Зокрема, на КП «Міськсвітло» щеплено 68% працівників, на КП «Екосервіс» та КП «Екоресурс» — по 67%, на КП «Калушавтодор» — 77% і на КП «Ритуальна служба» — всього 35% працівників. У більшості підрозділів міської влади частка вакцинованих працівників перевищує 90%, у закладах охорони здоров’я — наближається до 90%.

Нагадаємо, 31 грудня в «Офіційному віснику України» оприлюднили наказ Міністерства охорони здоров’я, за яким мають бути відсторонені від роботи без збереження зарплати працівники державних і комунальних закладів охорони здоров’я, органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ і організацій, які не щеплені проти коронавірусу. Наказ набере чинності за місяць, з 31 січня. За словами Мирослава Тихого, керівники, у першу чергу комунальних підприємств, мають звернути увагу своїх працівників на загрозу відсторонення їх від роботи. Час на проведення вакцинації у них ще є.

Щодо вакцинації проти коронавірусу по Калуській громаді, то станом на 12 січня працівники міського центру зробили 64 857 щеплень. У тому числі 31 511 (+298 за тиждень) людей пройшли повний курс вакцинації, 53 осіб (плюс 47 за тиждень) — уже отримали третю дозу вакцини.

Частка вакцинованих мешканців Калуської громади (з тих, які підлягають щепленню) є такою: однією дозою вакцини — близько 49%, двома дозами — близько 46%. Приріст за останній тиждень склав у межах 1%.