Надто дорого: старий міст на Пасічну не будуть перекривати для ремонту

Галицький кореспондент

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, яка доля чекає на існуючий міст через Бистрицю Солотвинську. Цей міст давно потребує капітального ремонту.

Про це мер сказав в ефірі радіо “Західний Полюс”.

“Поки що ми його не будемо чіпати. Порахували вартість капітального ремонту і вирішили це відтермінувати. Компанія “ПБС” її підрахувала, і вийшло понад 140 мільйонів гривень. Тому поки що хочемо сконцентрувати увагу і кошти на новому мості, а вже потім повернемся до старого”, – сказав Руслан Марцінків.

До теми: Марцінків розповів, коли все-таки перекриють Надрічну

Мер додав, що наразі на існуючому мості через Бистрицю Солотвинську продовжать ліквідовувати ями методом ямкового ремонту.

“Це треба буде робити, щоб якось давати проїзд і не зупинити рух в бік Пасічної взагалі”, – зазначив Марцінків.

Міст через Бистрицю Солотвинську в Івано-Франківську має, по суті, стратегічне значення. Він сполучає великий мікрорайон Пасічна із центром міста, і саме через цей міст до обласного центру їдуть зі Львова чи з Калуша. Транспортний потік тут оцінюють в 10-15 тисяч автомобілів щодня. Втім, міст уже відслужив своє, і потрібен капітальний ремонт, тобто – перекриття на два місяці. Що ж чекає тоді на франківців?