Зцілені любов’ю: Карітас організував захід духовної віднови для родин загиблих воїнів та людей у скруті

Бліц-інфо

Розпочався захід із молебня до Христа Чоловіколюбця, який очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у співслужінні душпастирів парафії Успіння Пресвятої Богородиці. Про це пише департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Опісля Владика звернувся до усіх присутніх із короткою проповіддю:

«Наше відкрите серце до Бога дає нам силу молитися і спільно будувати добро для нашої України. Коли роздумуємо над приходом Ісуса Христа на землю, розуміємо, що Бог міг зійти, піднесений святими Архангелами у своїй величі та славі, якій немає початку і кінця. Але Господь приходить у стаєнку, до родини. Адже тільки родина є благословенна творити. Тільки родина може давати нове життя. Тому ми бережемо те найдорожче, що Бог нам дарував».

Згадав Архієрей і про тих Героїв, які віддали свої життя за волю України.

«Господь благословив не тільки наше життя і майбутнє народів, але Господь віддає себе цілковито, вмираючи на Хресті. Ісус каже, що найбільша любов - віддати своє життя за своїх братів. Ми дякуємо Богові за тих братів і сестер, яких немає з нами, але які полюбили Бога і Україну так сильно, щоби своєю жертвою дати нам життя у свободі. Ми маємо постійно пам’ятати про цих людей, які стали для нас світилами», – сказав Владика Володимир.

Відтак, за загиблими воїнами та захисниками України Архієрей відслужив поминальну Панахиду.

«Карітас має підтримувати не тільки матеріально, але і духовно. Тож, ми стараємося бути поруч з людьми, які принесли в своєму житті жертву за волю і незалежність України. Ця жертва є неоціненною, адже вона найбільша», - наголосив о. Володимир Чорній, директор «Карітасу Івано-Франківськ УГКЦ».

Після святкового концерту з колядою від парафіян та дітей Карітасу, на запрошених чекали духовні науки «Народження Ісуса» від о. Володимира Чорнія, тренінги для дітей та підлітків, ігри та розмальовки для малюків, а також майстер класи для дітей та дорослих.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram. Завжди цікаві новини!