Ігор Дмитренко відзначив медиків центру екстреної медичної допомоги за самовіддану працю

Бріз

Сьогодні директор департаменту охорони здоров"я Ігор Дмитренко відвідав центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, відзначив роботу працівників і вручив грамоти та медалі.

Про це повідомляєпресслужба департаменту охорони здоров"я Івано-Франківської ОДА.

За високі досягнення, позитивну динаміку та внесок у розвиток регіону Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва відзначила обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в номінації "Компанія року".

Варто зазначити, що серед нагороджених є й працівники районних станцій ЦЕМД, а саме Косівської, Галицької, Тисменицької та Надвірнянської.

Також керівник ДОЗ ОДА подякував колективу за наполегливу, сумлінну й віддану працю.

"Працівники екстреної медичної допомоги - це не просто професіонали, а й обов'язково гуманні й доброзичливі люди із чуйним, але дуже хоробрим серцем - сказав у вітальному слові директор департаменту охорони здоров"я Ігор Дмитренко.

Крім того, посадовець зазначив, що ефективна і злагоджена робота колективу не можлива без доброго прикладу та супроводу хорошого керівника. Адже центр екстреної медичної допомоги з кожним роком все більше розвивається, а колектив професійно вдосконалюється під чітким керівництвом Мирона Матейка вже п'ятий рік поспіль.

Також Ігор Дмитренко привітав весь колектив зі святами і побажав найголовнішого - міцного здоров"я та благополуччя.

А працівники КНП "ОКЦЕМД та МК", в свою чергу, порадували веселою колядою та Різдвяним вертепом.