Велике свято коляди у Болехові: як це було (ФОТО)

ПІК

У Болехові, в день, коли в Україні відзначають Новий Рік за старим стилем та день пам’яті святого Василія Великого, біля різдвяної шопки на площі Івана Франка відбулося міське свято «Щедрівка і коляда у кожен дім загляда», повідомляють у мережі, пише ПІК.

“Розпочали святкову програму звіздар із Різдвяною зіркою, пастушки та ангели в костюмах біблійних персонажів віншуванням та привітаннями із різдвяними святами та дитячий вокальний ансамбль Дитячої школи мистецтв колядами «Дзень дзелень» та «Над Вифлеємом» (керівник Юлія Мороз)”, – йдеться у дописі.

Вітали усіх присутніх і прославляли Ісуса Христа дитячий вокальний гурт Будинку дитячої та юнацької творчості, щедрувальні групи Болехівських ліцеїв №1 «Академічний» та №2 «Науковий», вертеп Будинку культури Гузієва (керівник Микола Чикаловський), солісти Софія Петрів, Анастасія Уханська, Ярина Сингурин.

Розмаєм народних колядок порадували народний аматорський колектив «Народні джерела» (керівник Ярослав Кіцул), квартет вчителів ДШМ, народний аматорський колектив «Горицвіт» (керівник Марія Павлович).

Перший заступник міського голови Василь Юрочко привітав усіх з різдвяними святами. Побажав радості, миру, достатку кожній родині та Господнього благословення на щасливе життя.

Завершила програму щедрувальна група працівників культури (керівник Михайло Стецюк).

Більше фотодивіться тут.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас у Facebook,Instagram,Youtubeта Telegram