Дві смуги дороги на вулиці Надрічній в Івано-Франківську поки не перекрили

Версії.if.ua

Проїзд для автомобілів на двох смугах дороги на вулиці Надрічній в Івано-Франківську не перекрили. Про це з місця події повідомляє кореспондентка Суспільного.

Попри обіцянку міського голови Руслана Марцінківа їх перекрити, щоб розпочати ремонтні роботи, які стосуються будівництва нового моста на Пасічну, станом на 15 січня 12:00 жодних обмежень не запровадили. Фото: Суспільне Карпати 13 січня на своїй сторінці у Facebook Руслан Марцінків опублікував відео, у якому розповідав про початок робіт з будівництва розв’язки моста на Пасічну.

“З п’ятниці на суботу (з 14 на 15 січня — ред.) ми перекриваємо дві смуги Надрічної для робіт з винесення газопроводу, а також — для робіт щодо будівництва двох опор для розв’язки моста на Пасічну. Тому прохання врахувати при своїх поїздках саме цей факт. Нагадаю, що є обіцянка Уряду, президента про те, що буде динамічно фінансуватися будівництво моста на Пасічну цього року. Для того, щоб пришвидшити, ми також заклали 100 млн грн саме на будівництво розв’язки та моста”, — сказав Руслан Марцінків.

Про перекриття смуг на Надрічній міський голова повідомив також в ефірі радіо “Західний полюс”. Фото: Суспільне Карпати Раніше міський голова анонсував перекриття вулиці Надрічної з 10 січня. Усю вулицю комунальники мали закрити наприкінці січня, щоб працювати над будівництвом моста та розв’язки.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!