Як прикарпатські криміналісти працюють на деокупованих територіях (фото)

Версії.if.ua

З першого дня прикарпатські правоохоронці працюють на звільнених від окупації містах та селах. Криміналісти разом зі слідчими Національної поліції збирають докази жорстоких злочинів російських військових проти мирного населення.

Поліцейські працюють цілодобово. Окрім виконання службових обов’язків, поліцейські допомагають місцевим мешканцям, підтримують тих, хто потребує особливої уваги.

Прикарпатські криміналісти наразі працюють на Київщині, де проходили бойові дії. Деякі тамтешні населені пункти зруйновані вщент, а будинки зрівняні з землею.

Поліцейські фіксують усі пошкодження будівель, збирають та вилучають речові докази злочинів, що вчинили російські окупанти. Також поліцейські не стоять осторонь гуманітарної катастрофи, яку залишили після себе російські війська. Правоохоронці продовжують допомагати мешканцям деокупованих територій. А відтак щодня розводять їм гуманітарну допомогу. Ця робота не припиняється, пишуть Версії з посиланням на Поліціяю Івано-Франківської області. Допоможіть добровільним внеском українським журналістам Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!