Відчули себе вогнеборцями: прикарпатські рятувальники провели екскурсію для діток-переселенців з Донецької області (ФОТО)

Galka.if.ua

До рятувальників Прикарпаття вкотре завітали маленькі гості

У гості до рятувальників вкотре завітали маленькі дітки-переселенці з Донецької області. Рятувальники провели дітям екскурсію, розповіли багато цікавого про особливості роботи вогнеборців Прикарпаття.

Інформує Галку Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Відвідувачі завітали на виставку пожежно-рятувальної служби, та мали змогу здійснили екскурс у минуле - побували в залі історії, де слухали цікаву розповідь про події, зображені на картині художника Миколи Варенні — так звану “Мармулядову пожежу”, яка трапилася в Станіславові.

Екскурсія для дітей стала чудовою нагодою краще зрозуміти роботу Служби порятунку. Діткам сподобались старовинні експонати, які є на виставці пожежно-рятувальної служби. Також гості під час екскурсії мали змогу побачити діораму “Квартира до і після пожежі”, яка викликала велике захоплення у них.

Також маленькі гості із задоволенням спілкувалися із вогнеборцями, які розповіли їм про героїчну роботу рятувальників, та показали пожежний автомобіль та аварійно-рятувальне обладнання, яке знаходиться на озброєнні підрозділу. Також присутні приміряли спорядження рятувальників та мали змогу відчути себе справжніми вогнеборцями.

Діткам дуже сподобалась вправа підчас виконання якої вони мали змогу приміряли спорядження рятувальників та відчути себе справжніми вогнеборцями, ліквідовуючи умовну пожежу, тримаючи в руках справжній пожежний ствол, з якого під великим тиском вилітала вода. Фасад головного управління перетворився у майданчик на якому проходили захопливі змагання.

Також психолог ГУ ДСНС України в області, в ігровій формі, провела з дітками навчальний захід, під час якого нагадала їм номери телефонів екстрених служб, розповіла, як правильно викликати рятувальників, що робити у разі виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації, як поводити себе у натовпі та опанувати страх під час паніки.

Малеча із задоволенням спілкувалися із рятувальниками та задавали безліч питань, на які отримали вичерпні відповіді.

Гостям надзвичайно сподобався захід, адже крім позитивних емоцій отримали ще нові, такі необхідні знання.

Віримо в перемогу та те, що дітки скоро повернуться додому на вільну українську землю.