У Надвірнянській громаді на Франківщині за гроші від польського міста оновили систему оповіщення

UA: Cуспільне мовлення

У Надвірнянській територіальній громаді запрацювала оновлена система оповіщення повітряної тривоги. Прилади закупили за гроші від польського міста-побратима Прудніка, а встановили та налаштували системи волонтери. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив міський голова Надвірної Зіновій Андрійович.

З його слів, після 24 лютого для територіальної громади було великою проблемою вчасне оповіщення. Наявна система не дозволяла оперативно сповіщати про тривогу у всіх віддалених населених пунктах.

"Дякую голові повіту Прудніка Радославу Рошковському, який за бюджетні гроші закупив три системи оповіщення. Вартість цього приладдя — понад 80 тис. грн. Хочу подякувати волонтерам, які за власні гроші на ентузіазмі облаштували систему", — повідомив Зіновій Андрійович.

Нові системи оповіщення встановили у селах Лоєва, Лісна Тарновиця та в одному із навчальних закладів громади.

Читайте також Польські волонтери передали у Надвірну біноклі та ножі для українських воїнів Надвірнянська лікарня отримала реанімобіль від меценатів із Лондона

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!