Американська художниця передала 20 тис. доларів у фонд, який підтримує прикарпатських бійців

Версії.if.ua

Американська художниця Маб Грейвз створила серію із трьох картин про війну в Україні та продала цифрові версії робіт. 20 тис. доларів із продажу художниця перерахувала на діяльність координаційного центру Save Ukraine Now, який підтримує батальйони з Прикарпаття на передовій, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

Про це повідомляють на сайті організації “Тепле Місто”.

Мисткиня намалювала три картини, які символізують українок. На першій Маб Грейвз зобразила молоду дівчину, в очах якої видно відблиск вибуху. На другій — матір, яка тримає двох маленьких дітей. На третій роботі художниця намалювала бабусю з гордою поставою у полі соняхів із прапором України в руках.

Як йдеться у дописі, художниця перевела роботи у цифровий формат і розмістила їх на своїй сторінці на платформі Etsy. Усі за кілька днів стали бестселерами у різних категоріях продажу. Отримані гроші художниця переказала на рахунок Save Ukraine Now. Фото: сайт “Тепле місто”

Художниця Мед Грейвз “Якщо чесно, я сподівалася, що вийде зібрати кілька тисяч доларів. І була дуже вражена, коли на сторінку пішов шалений потік відвідувачів. Всього за кілька днів я змогла переказати “Теплому Місту” 20 тис. доларів. Також додатково я змогла переказати гроші на медичні аптечки та гуманітарну допомогу Україні від волонтерів Корпусу миру. Це — і наша війна, і тільки разом ми можемо допомогти її зупинити”, — цитують Меб Грейвз на сайті “Теплого Міста”.

Художниця малює професійно картини з 2009 року. Свої роботи вона експонувала у галереях по всьому світу. Інформація про неї та її творчість з’являється у журналах та книгах. Картини художниці купували у понад 56 країнах світу, а лише на її сторінці — 80 000 разів.

Що відомо

Координаційний центр забезпечення спротиву Save Ukraine Now створили Івано-Франківська міська рада, громадська спілка “Бізнес Асоціація Івано-Франківська”, територіальна оборона ЗСУ в Івано-Франківську, благодійна організація “Тепле Місто”, інноваційний центр Промприлад. Реновація, Франківський драмтеатр. Центр працює для того, щоб забезпечувати потреби бійців тероборони міста та області, ЗСУ.

Допоможіть добровільним внеском українським журналістам

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!