Маємо позитивну динаміку відновлення бізнесу в Івано-Франківську – Марцінків (відео)

Версії.if.ua

В Івано-Франківську бізнес відновив свою роботу на 95%, порівнюючи з довоєнним часом. Також до обласного центру Прикарпаття переїхало 43 підприємства з інших регіонів.

Про це розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Він відзначив, що місто повертається до життя – працюють не лише місцеві підприємства, а й переміщені з інших регіонів.

«Ми маємо позитивну динаміку відновлення бізнесу. Ми бачимо це по сплаті податків. Тому можемо сказати, що на 95% бізнес відновив свої темпи, порівнюючи з довоєнним часом. Це позитив тому, що місто повертається до життя. Відповідно – це робочі, місця, податки тощо. Крім того, є переїзд внутрішньо переміщених підприємств. Їх сьогодні 43, які переїхали до Івано-Франківська. Це різного характеру підприємства. Не всі вони хочуть бути публічними, щоб про них говорили, але ці підприємства теж запрацювали в першу чергу на виробничих площах діючих підприємств, або кооперуються з іншими нашими підприємствами. Все-таки більшість сьогодні сподівається повернутися до себе додому. І це, можливо, правильно. Бо ми бачимо, що ми відвоювали Київ, Київську область, Чернігів, Сумщину також є зараз контрнаступ, тож думаю, що і Харківщину відвоюємо. Тож підприємства ще не всі ухвалюють рішення про переміщення і це правильно. Тому бажаємо, щоб ті підприємства залишались в своїх регіонах і щоб там був спокій. Але можу сказати, що сьогодні Франківщина відновила достатньо добре свою роботу. І сплати податків сьогодні показують, що є розуміння зокрема бізнесу, що потрібно працювати», – відзначив мер.

За словами очільника міста, зі свого боку влада намагається постійно контактувати з підприємцями й ухвалювати рішення, щоб бізнес міг працювати ефективно.

«Дуже активно працює Центр надання адміністративних послуг і ми стараємось максимально пришвидшувати всі ті послуги, які можуть допомагати бізнесу. Зокрема, кожного тижня проводяться засідання виконавчого комітету і ми приймаємо чи дрібнороздрібну торгівлю, чи було зараз звернення рестораторів про літні майданчики. Ми десь вийшли з тою ініціативою в певних обмеженнях, але дозволити працювати бізнесу і ми намагаємось по кожному бізнесу знаходити компроміси в роботі, щоб бізнес мав можливість працювати системно, злагоджено і відпрацьовувати всі моменти», – додав міський голова. Допоможіть добровільним внеском українським журналістам

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!