Зіркова франківка Ірма Вітовська стала почесною амбасадоркою «Чілдрен Кінофесту»

Версії.if.ua

Українська акторка Ірма Вітовська стала почесною амбасадоркою 9-го міжнародного кінофестивалю для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест», про що повідомила пресслужба заходу.

Щороку фестиваль підтримує амбасадор чи амбасадорка, які популяризують ідеї якісного сімейного дозвілля і культурного розвитку дітей та підлітків в Україні. Амбасадорами фестивалю у різні роки були співачки Христина Соловій і Джамала, співаки Андрій Хливнюк, Фагот, Дмитро Шуров, актор і кінорежисер Ахтем Сеітаблаєв, письменниця Катерина Бабкіна та правозахисниця і письменниця Лариса Денисенко, пишуть Версії з посиланням на Детектор медіа.

Ірма Вітовська з 1998 року працює у столичному Молодому театрі. Була ведучою телепроєктів, стала широко відомою завдяки ролі в телесеріалі «Леся+Рома». Серед знакових робіт — ролі в стрічках «Брама» та «Мої думки тихі», за які акторка була відзначена національними преміями «Золота Дзиґа» та «Кіноколо».

9-й «Чілдрен Кінофест» відбудеться з 3 до 12 червня 2022 року в онлайн-форматі на сайті online.childrenkinofest.com для глядачів із території України та Польщі.

Допоможіть добровільним внеском українським журналістам

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!