В Івано-Франківську до Дня Незалежності планують відкрити тролейбусну лінію з БАМу на Пасічну

UA: Cуспільне мовлення

Тролейбусну лінію, яка з’єднає мікрорайони Пасічна та БАМ в Івано-Франківську, планують відкрити до 24 серпня 2022 року. Зараз роботи з облаштування виконали на 90%.

Про це в ефірі обласного телебачення "Галичина" повідомив міський голова Руслан Марцінків.

"Ми сподіваємося, що до Дня Незалежності України ми докладемо максимум зусиль, щоб запустити тролейбус. Залишилося виконати тільки певні невеликі роботи. Більшість робіт ми виконали до війни. Зараз тролейбус — це альтернатива транспорту на пальному. Ми на перспективу думали, щоб зменшити навантаження на певні маршрути", — розповів Руслан Марцінків.

Що відомо

Будівництво нової тролейбусної лінії, яка проходитиме через вулиці Північний і Південний бульвари та з'єднає мікрорайони БАМ та Пасічна, розпочали у березні 2021 року.

Проєкт реалізовують за кредитні гроші Європейського банку реконструкції та розвитку. Будівництво нової тролейбусної лінії вартуватиме для міста 3 млн євро.

У січні 2022 року директор КП "Електроавтотранс" Віталій Голутяк повідомляв, що нову тролейбусну лінію планували відкрити до дня міста, 7 травня.

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!