Калуські волонтери відправили на передову ексклюзивний "Бандеромобіль"

Бліц-інфо

Місцеві автомобілісти, бачачи на дорозі нетипове авто, відразу ж здогадувалися, хто може перебувати за його кермом. Про Сергія Катрича, який відновлює старі машини і надає їм нового життя, а то й конструює цілком ексклюзивні автогібриди, знають давно, інформують ВІКНА.
Від початку війни калушанин долучився до волонтерства і разом зі своїми друзями та однодумцями готує та відправляє на фронт автомобілі, які допомагають українським військовим.

— "Бандеромобіль" — це вже десята машина, яку ми відправляємо на передову, — розповів "Вікнам" Сергій Катрич. — Такий собі ювілейний варіант. Тому ми й пофарбували його у зелений "літній" колір, але прикрасили написом і українським гербом. Такий напис ми зробили для підняття хлопцям настрою та бойового духу. Фото готового авто я відіслав нашим гвардійцям і вони просто тішаться від його вигляду та чекають позашляховик із нетерпінням.

Усі попередні автомобілі високої прохідності, відправлені на фронт Сергієм та його соратниками, були у порівняно кращому технічному стані. Хлопці перед відправкою лише міняли оливу та виконували необхідні технічні доопрацювання. Одна з них зазнала невідновлюваних пошкоджень, підірвавшись на ворожій міні. Слава Богу, каже Сергій, гвардійці залишилися живими. А от над "бандеромобілем" довелося трохи попрацювати.
Позашляховик "Шевроле", 1989-ого року випуску, хлопці купили в одному із сіл Калуського району. Дев’ять років машина стояла під парканом, заросла деревами, а її колишній власник навіть і припустити не міг, як виглядатиме його позашляховик і що його використовуватимуть у бойових операціях.

— Машина була розкомплектованою, тут бракувало радіатора, важливих деталей і вузлів, — розповідає Сергій Катрич. — Але за два тижні нам вдалося її не лише відновити, але й вдихнути у неї зовсім інше життя. Тому я сьогодні хочу подякувати Андрію Матіяшу, Олександру Бездітному, Олегу Гошку та й усім іншим хлопцям, які буквально викладалися на всі сто, щоб машина набула такого вигляду і чимскоріш потрапила туди, де вона найбільше зараз потрібна, — на передову, для перемоги України, для допомоги нашим гвардійцям, щоб вони кришили русню і не зупинялися навіть на наших кордонах. Щоб русня так само відчула на собі жахи війни, яких вона наробила в Україні. Я впевнений, що такого патріотизму, як в українців, у росії немає. Бо це країна мародерів, яка звикла до грабунків чужих територій.

Днями до Сергія прийшов калушанин і передав бійцям у подарунок металошукач, як мінімум — вартістю 500 доларів.

— Просто так. За перемогу. А у русні такого нема і ніколи не буде. Тому я впевнений, що "Бандеромобіль" буде хорошим доповненням до всіх тих добрих справ, які роблять українці у тилу, — розповідає волонтер.

Наступною "Бандероллю" буде ГАЗ-66, який зараз волонтери будуть "ставити на ноги". Повнопривідна вантажівка буде виконувати роботу з евакуації поранених бійців із зони ведення вогню.
Ігор МУДРИК, журналіст
Олександр ЗАЛІСЬКИЙ, оператор

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram. Завжди цікаві новини!