Серцево-судинний хірург Борис Тодуров відвідав Прикарпаття

Вікна

Метою приїзду є надання консультативно-діагностичної допомоги хворим на серцево-судинні захворювання та поєднану патологію. Фахівці працювали на базі Івано-Франківського обласного клінічного кардіологічного центру та Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. За сьогодні лікарі проконсультували 28 дорослих та 23 дитини, інформують "Вікна" з посиланням на сайт Івано-Франківської ОВА.

Із бригадою лікарів з «Інституту серця» зустрівся й директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко. Посадовець подякував київським лікарям, що відвідали саме Івано-Франківщину та за надання високоспеціалізованої медичної допомоги. Також обговорили й умови подальшої співпраці та шляхи розвитку кардіохірургії на теренах області, зокрема на базі КНП «Івано-Франківський обласний клінічний кардіологічний центр».

Йшлося і про можливість спецнавчання кадрів закладу в «Інституті серця МОЗ України», підсилення матеріально-технічної бази кардіоцентру та освоєння одного з найважчих етапів — трансплантації серця і реабілітації.

До слова, ДУ «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України» — профільна наукова та клінічна установа з питань кардіології, хірургії, серця і магістральних судин, рентгенендоваскулярної діагностики та лікування, судинної хірургії та трансплантології. Установа постійно вдосконалюється, зокрема у сфері консервативного і оперативного лікування.

Варто зазначити, що в ході діагностично-консультативної допомоги було відібрано хворих, яким рекомендовано отримати високоспеціалізовану допомогу безпосередньо в «Інституті серця МОЗ України».