На Салтівці через спортивні змагання обмежать рух транспорту

Із 7:00 до 12:00 у неділю, 13 червня, в зв’язку з проведенням змагань з триатлону буде обмежений рух транспортних засобів по вул. Героїв Праці на ділянці від мосту через річку Харків до вул. Барабашова, повідомили Depo.Харків у міській диспетчерській службі.

Двосторонній рух транспорту буде організований по вільній від проведення спортивного заходу смузі руху.

У тому числі буде заборонений рух транспортних засобів по вул. Барабашова на ділянці від вул. Героїв Праці до вул. Валентинівської, а також по вул. Валентинівській на ділянці від вул. Барабашова до вул. Академіка Павлова.

На вказаний період заборонений в’їзд/виїзд транспортних засобів на територію Журавлівського пляжу з боку вул. Героїв Праці.

Автобуси за маршрутами №№152е, 268е курсуватимуть наступним чином: вул. Героїв Праці – перехрестя вул. Героїв Праці та вул. Барабашова – вул. Героїв Праці та далі за маршрутом.

Крім того, з 6:45 до 12:00 буде заборонений рух тролейбусів по вул. Барабашова і вул. Валентинівській на ділянці від вул. Барабашова до вул. Академіка Павлова.

Тролейбуси курсуватимуть наступним чином:

№34: РК "Східна Салтівка" - вул. Валентинівська - ст. метро "Студентська" (розворот на автономному ході за перехрестям з вул. Академіка Павлова);

№42: РК "Північна Салтівка" – вул. Гвардійців-Широнінців – пр. Ювілейний – ст. метро "Академіка Барабашова".