На Харківщині учасників програми пробації знайомили з послугами ДСЗ

Харківська служба зайнятості організовує заходи для осіб, засуджених до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі. Так, фахівці Печенізької районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Печенізької районної філії ХОЦЗ) у співпраці з Чугуївським міськрайонним відділом Філії Державної установи «Центр пробації» провели семінар для таких осіб, а також для звільнених від відбування покарання з випробувальним терміном.

Учасників заходу ознайомили зі спектром послуг служби зайнятості, надали поради щодо побудови подальшої кар'єри. Суб’єкти пробації зацікавилися можливостями професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Фахівці Вовчанської районної філії ХОЦЗ в онлайн-режимі провели захід для осіб, які засуджені до покарань, не пов'язаних із позбавленням волі. Слухачам розповіли про тенденції працевлаштування та стан актуального ринку праці, ознайомили з вакансіями регіону, окреслили переваги легального працевлаштування.

https://kha.dcz.gov.ua/anonspodiya/socialna-adaptaciya-ta-pracevlashtuvannya-na-harkivshchyni-subyektiv-probaciyi-znayomyly

Підписуйтесь на наш Facebook.

Підписуйтесь на наш Telegram.