Кадрові перестановки: Кагановська визначилася з переліком проректорів ХНУ імені Каразіна

Як передає Depo.Харків, станом на ранок 19 липня електронні декларації кандидатів на посади проректорів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна подали чотири з семи осіб.

Так, на посаду проректора з науково-педагогічної роботи претендує Олександр Головко. Згідно до декларації, кандидат у Харкові володіє трьома квартирами, однак проживає в іншій квартирі, що зареєстрована на родичку Тетяну Головко. Ще однією квартирою в Харкові володіє дружина кандидата на посаду проректора.

Головко володіє автомобілем Nissan Qashqai 2010 року випуску, а його дружина – Hyundai Santa FE 2014 року випуску.

У 2020 році Головко отримав наступний дохід: за основним місцем роботи в ХНУ імені Каразіна – майже 350 тис. грн, за сумісництвом в ХНУВС – майже 84 тис. грн, пенсія – 270 тис. грн. Його дружина отримувала зарплати в Харківському державному університеті харчування і торгівлі та в Харківському національному університеті внутрішніх справ. Серед заощаджень у подружжя готівкою 625 тис. грн, у банках – більше 148 тис. грн і 1,2 тис. євро.

На посаду проректора з економічних та соціальних питань претендує Василь Блиндюк. Згідно до декларації за 2020 рік, Блиндюк у Харкові володіє земельною ділянкою площею 640 кв.м, житловим будинком площею 449,1 кв.м і сараємо площею 69,9 кв.м. Дружина кандидата володіє двома автомобілями: Toyota Camry 2006 року випуску (має право користуватися Блиндюк), а також BMW X5 2020 року випуску (вартість – 1,65 млн грн).

У 2020 році Блиндюк отримав наступний дохід: зарплата за основним місцем роботи в Українському державному університеті залізничного транспорту – 489 тис. грн, зарплата за сумісництвом у тому ж ВНЗ – 120 тис. грн, гонорари – 48,5 тис. грн, дохід від відчуження нерухомого майна – майже 2,2 млн грн. Дружина отримала наступний дохід: від зайняття підприємницькою діяльністю – майже 135 тис. грн, пенсія – 13,7 тис. грн,

Серед заощаджень Блиндюк задекларував: готівкою – 15 тис. російських рублів, 350 тис. грн, у банках – 36 тис. грн. Дружина кандидата готівкою задекларувала 108 тис. доларів, у банках – 17,4 тис. грн і незначні суми в іноземній валюті.

На посаду проректора з науково-педагогічної роботи претендує Анатолій Бабічев. Згідно до декларації за 2020 рік, Бабічев володіє 25% квартири площею 26,1 кв.м. У 2020 році він отримав 372 тис. грн зарплати в ХНУ імені Каразіна, а також 47,7 тис. грн процентів.

Серед заощаджень Бабічев вказав готівкою 19 тис. доларів, 5 тис. євро і 60 тис. грн, у банках – 543,7 тис. грн.

На посаду проректора ХНУ імені Каразіна претендує Антон Пантелеймонов. Згідно до декларації за 2020 рік, Пантелеймонов володіє квартирою площею 67,7 кв.м у Харкові. У 2020 році він отримав наступний дохід: зарплата в Каразінському університеті – 467 тис. грн, проценти за банківською карткою – 1,1 тис. грн. Серед заощаджень він вказав на банківських картках 60,6 тис. грн і 1,5 тис. євро.

За власною інформацією Depo.Харків, у п’ятницю, 16 липня, Вчена рада Харківського національного університету проголосувала за призначення семи проректорів. До цього переліку затверджених кандидатів увійшли Блиндюк, Головко, Бабічев і Пантелеймонов, а також директор Інституту підготовки іноземних громадян ХНУ імені Каразіна Олексій Навроцький, проректор з наукової роботи університету Віктор Катрич і заступник директора Каразінської школи бізнесу Володимир Родченко.

До цього в університеті також було семеро проректорів. Однак, якщо раніше в ХНУ імені Каразіна було 3 проректори з науково-педагогічної роботи, то тепер структура змінилася. У новому складі буде 5 проректорів із науково-педагогічної роботи, 1 – з наукової та 1 – з соціально-економічних питань.

Як повідомляв Depo.Харків, 2 червня в другому турі виборів ректором Харківського національного університету імені В. Каразіна обрана декан юридичного факультету Тетяна Кагановська.

Елітний Mercedes, діаманти та картини Гапчинської: У Харкові ректорка ХНУ показала першу декларацію