Терехов заявив, що Харків підготувався до можливих злив і нової хвилі коронавірусу (ВІДЕО)

Про це у прямому ефірі телеканалу "Україна 24" сьогодні, 22 липня, сказав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, передає Depo.Харків.

Терехов зазначив, що хоч за прогнозами в Харкові не будуть йти такі сильні опади, які за останню добу затопили Одесу і Кропивницький, але місто повністю підготували до негоди. "У нас в цілодобовому режимі чергують аварійні бригади, які створені на всіх комунальних підприємствах. І наші комунальні служби готові локалізувати ті виклики, які надійдуть від природи", - повідомив Терехов.

Керівник міста також відповів на питання ведучих про те, як Харків готується до ймовірної нової хвилі коронавирусу, пов'язаної з поширенням штаму "Дельта".

"У період перших хвиль пандемії ми закупили дуже багато обладнання. У нас є все необхідне: апарати ШВЛ, двомісячний запас медикаментів, кисневі концентратори, організовані койкомісця у всіх міських лікарнях. Наші лікарі пройшли дуже серйозні випробування, вони справжні герої, бо в перші хвилі вони працювали в цілодобовому режимі і накопичили той досвід, який буде корисний, якщо до нас прийде така біда", - заявив Терехов.

Також в ефірі "Україна 24" Терехов розповів про підготований на серпень запуск "Картки харків'янина" і програму іпотеки для багатодітних сімей Харкова, за якою вони зможуть брати безвідсоткові кредити на строк до 20 років.

Нагадаємо, за останні кілька днів у різних містах України пройшли сильні зливи, що затопили міську інфраструктуру. Серед найбільш постраждалих міст – Київ і Одеса.

Велика негода: У Харкові метрополітен запасся мішками з піском і налагодив роботу насосів