У Харкові на посаду судді претендує службовець, який має майже мільйон готівкою

Сьогодні, 22 липня, Вища рада правосуддя ухвалила внести президентові подання про призначення двох службовців на посади суддів у Харківській області, повідомили Depo.Харків у прес-службі ВРП.

Так, на посаду судді Харківського окружного адміністративного суду рекомендують призначити Дмитра Григорова, на посаду судді Господарського суду Харківської області – Ігоря Трофімова.

Кандидати рекомендовані в межах конкурсу на зайняття вакантних посад суддів.

Згідно з декларацією Трофімова, який обіймає посаду помічника судді Господарського суду Харківської області, за 2020 рік, він має у власності квартиру площею 120 кв. м у Харкові, автомобіль Volkswagen Touareg 2014 року випуску (вказана вартість – 807,1 тис. грн). Його дружина володіє автомобілем Hyundai 2013 року випуску (вартість – 103,8 тис. грн).

У 2020 році Трофімов заробив 314,7 тис. грн, його дружина отримала від зайняття підприємницькою діяльністю 1,4 млн грн. Помічник судді тримає 922,9 тис. грн готівкою у ПАТ "Діамантбанк", ще 77 тис. грн він зберігає готівкою поза фінансових установ. На банківських рахунках дружини – близько 38 тис. грн.

Остання декларація іншого кандидата – Григорова – у реєстрі НАЗК за 2016 рік. Тоді він вказував, що має в спільній власності квартиру площею 123,6 кв. м у Харкові, земельну ділянку площею 1 тис. кв. м у Харкові. Мати кандидата володіє нежитловими приміщеннями, двома гаражами та земельною ділянкою; дружина – квартирою в Харкові на праві спільної власності. Їздив Григоров на автомобілі Skoda Fabia 2006 року випуску.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові мерія на концертну програму на майдані Свободи до Дня міста та Дня Незалежності витратить майже 3 млн грн.