Голос Харківщини запустив платформу для боротьби зі шкільними поборами

depo.ua

Відтепер у батьків, чиї діти навчаються в школах Харківської області, з’явився дієвий механізм боротьби з незаконними поборами та "проханнями" сплачувати благодійні внески, з корупційними діями адміністрацій шкіл та вимаганням неправомірної вигоди вчителями за "правильні оцінки".

Як передає Depo.Харків, на фейсбук-сторінці Харківського "Голосу" презентували сайт http://mygolos.kh.ua/ де всього в декілька кліків можна залишити скаргу на дії працівників шкіл.

Ініціатором запуску платформи є керівник Харківської ТОП "Голос" Олексій Бабешко: "До мене регулярно звертаються батьки зі скаргами на побори в школах. Зрештою, я і сам батько трьох дітей, тому чудово бачу все, що відбувається. Для того, щоб зрозуміти реальний масштаб проблеми і адекватно на неї реагувати, ми з партійцями і вирішили запустити таку платформу. Закликаю батьків не боятись залишати скарги. Повірте, ваш ГОЛОС буде почутий!".

За декілька днів від моменту запуску платформа вже викликала чималий резонанс. У коментарях батьки школярів схвально оцінюють її появу і сподіваються, що цей проєкт вплине на зменшення поборів у школах Харківщини.