Ігор Терехов подякував усім, хто бере участь у будівництві храму Святого Духа в Харкові

АСПІ

Ігор Терехов, секретар Харківської міської ради, відвідав церемонію освячення куполів і хрестів храму Святого Духа. Його будують у сквері біля Палацу культури ХЕМЗ.

У понеділок, 11 жовтня, священнослужителі освятили куполи та хрести храму Святого Духа, який будують у Харкові біля Палацу культури електромеханічного заводу. Церемонію провів Митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій, інформують у міськраді Харкова.

"Ми вирішили відродити цю церкву, і сьогодні над нею вже підіймають куполи. Для нас це дуже знаково, бо сюди приходитимуть люди з усього міста. Дуже вдячний всім, хто бере участь у будівництві храму Святого Духа", - зазначив Ігор Терехов.

Зазначимо, що на цьому місці з 1854 року була розташована церква Зішестя Святого Духа, яка в 1937 році була зруйнована, а її предстоятель був розстріляний за постановою НКВС. Місто вирішило повернути історичне призначення місця та відродити храм. Торік освятили місце самого будівництва. Виконавцем проєкту виступило ВАТ "Трест Житлобуд-1", силами якого в місті збудовано багато храмів.

ASPI news інформувало, що під час виїзного засідання Ради директорів Конфедерації будівельників України Ігор Терехов заявив, що процедура виділення земельних ділянок під житлове будівництво має бути спрощена. Раніше повідомлялось, що в Харкові проходила міжнародна конференція "Харків: розвиток та інвестиції". Її відкривав секретар Харківської міської ради, представник "Блоку Кернеса - Успішний Харків" Ігор Терехов.