У Харкові міська влада почала конструктивний діалог з "Барабашово", – ЗМІ

depo.ua

Харківська міська влада почала конструктивний діалог з "Барабашово", вважають підприємці.

Про це пише харківська медіагрупа АТН, передає Depo.Харків.

"Уперше за довгий час міська влада демонструє бажання чути нас і враховувати наші інтереси", - так підприємці "Барабашово" прокоментували суботню зустріч із виконувачем обов'язків Харківського міського голови Ігорем Тереховим. Сам Терехов цю зустріч назвав "стартом нових і конструктивних відносин". Обидві сторони впевнені, що протистояння міської влади і бізнесу має залишитися в минулому.

Основними питаннями зустрічі стали: будівництво дороги, яка повинна з'єднати проспект Ювілейний і розв'язку в районі станції метро "Київська", реконструкція дорожньої інфраструктури на під'їздах до ТЦ "Барабашово", а також було порушено питання орендних ставок на землю для представників малого та середнього бізнесу. Правильне вирішення цих питань, за словами підприємців, дозволить зберегти робочі місця і податкові надходження, в тому числі, в бюджет міста. Терехов зазначив, що у всіх питаннях варто відкинути фактор будь-якого протистояння між міською владою та "Барабашово". "Нам не потрібні точки напруги в місті", - підкреслив в.о. Харківського міського голови.

Учасники зустрічі обговорили можливість альтернативної пробивки дороги між проспектом Ювілейним і розв'язкою в районі станції метро "Київська". Підприємці впевнені, що дорога через територію торгового центру зашкодить бізнесу тисяч людей. Відповідаючи на запитання про перспективи будівництва дороги через "Барабашово", Терехов сказав: "Я даю завдання вже сьогодні розпочати опрацювання альтернативних варіантів пробивання дороги. Нехай не постраждає жоден підприємець, ми не будемо зносити торгові об'єкти". Уже найближчим часом це питання буде детально вивчене за участю як підприємців, так і представників адміністрації торгового центру.

У той же час керівник міста сказав, що і у підприємців є своя зона відповідальності: "Наведіть порядок. Ви ж самі розумієте, що необхідно йти вперед. Те, в якому стані зараз знаходяться деякі торгові ряди, - це вчорашній день. Потрібно рухатися далі".

Окремо на зустрічі прозвучало, що вдалося досягнути конструктивного діалогу між міською владою і адміністрацією "Барабашово". "Я розумію, що історично склалося, що "Барабашово" - це бізнес концерну "АВЕК". І тут нічого не потрібно міняти. Потрібно взаємодіяти на благо Харкова", - підсумував результати зустрічі Терехов.

Самі підприємці вважають, що ця зустріч – перший крок до злагодженої співпраці міської влади і малого бізнесу: "Сьогодні ми зрушили з мертвої точки. Кілька років пішли на нікому не потрібні протистояння. Прийшов час надолужувати згаяне. Міська влада демонструє готовність до діалогу. Тепер головне – справами підтвердити домовленості".