У Харкові до складу міськради ввели помічника нардепа зі "Слуги народу" Бакумова (ФОТО)

depo.ua

Харківська міська депутатка від "Слуги народу" за власним бажанням склала повноваження достроково.

Як передає Depo.Харків, рішення з трибуни сесії зачитала голова Харківської міської територіальної виборчої комісії Олена Матвієнко.

Матвієнко зачитала рішення Харківської ТВК про припинення повноважень Ренати Казанської, яка була обрана від "Слуги народу", у зв’язку з її заявою про складання депутатських повноважень. Крім цього, вона зачитала постанову ТВК про визнання обраним депутатом Харківської міськради Едуарда Павленка.

"Визнати Казанську Ренату Тимурівну такою, що достроково припинила повноваження депутата Харківської міської ради 8 скликання. Визнати обраним депутатом Харківської міської ради Харківського району Харківської області від Харківської обласної організації політичної партії "Слуга народу" Павленка Едуарда Євгеновича 1983 року народження. Освіта вища, безпартійний. Заступник начальника Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації. Проживає в місті Харкові. Висунутий Харківської обласної організацією політичної партії "Слуга народу", - сказала Матвієнко.

Вона додала, що Павленко відповідним рішенням ТВК також зареєстрований депутатом Харківської міської ради від партії "Слуга народу".

Павленко під час позачергової сесії отримав посвідчення і депутатський значок.

Довідка Depo.Харків. Едуард Павленко балотувався на виборах до Харківської міської ради у жовтні 2020 року. Однак обраний не був. На сьогодні, згідно до інформації з сайті Верховної Ради України, Павленко є помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата від "Слуги народу" Олександра Бакумова.

Рената Казанська народилася 9 жовтня 1995 року. У 2019 році обіймала посаду помічника народного депутата України від партії "Слуга народу" Олексія Кучера. Із 2020 року працювала начальником патронатної служби голови Харківської ОДА Кучера до його звільнення з посади. Обралася до Харківської міської ради у жовтні 2020 року за списками партії "Слуга народу", однак залишалася безпартійною. Член постійної комісії Харківської міської ради з питань екологічної політики. Казанську достроково позбавили повноважень депутата міськради 14 липня 2021 року.

Протеже Кучера, яка менше року значилася депутаткою міськради, отримала компенсацію за роботу в Харкові (ФОТО)

Ліфт знову не спрацював: Кого "слуги" Зеленського відправили на мерію Кернеса