У Харкові затвердили колір та зміст бюлетеню на позачергових виборах мера

UA: Cуспільне мовлення

Члени Харківської міської виборчої комісії постановили, яким буде вигляд бюлетеню на мерських виборах 31 жовтня 2021 року.

"У нас 10 кандидатів на посаду Харківського міського голови, розташовані в алфавітному порядку", — повідомила на засіданні комісії 12 жовтня голова ТВК Олена Матвієнко.

Остаточний список кандидатів у мери Харкова-2021 Величков Віктор Миколайович Добкін Михайло Маркович Маринін Дмитро Олексійович Мустафаєва Аліна Ельманівна Немічев Костянтин Віталійович Плетньов Володимир Васильович Ряполов Сергій Анатолійович Скорик Олександр Олексійович Терехов Ігор Олександрович Ярославський Денис Ігорович12 жовтня у кандидатів був час ознайомитися з текстом бюлетеню. За словами Матвієнко, вісім кандидатів цим правом скористалися, двоє не прийшли.

Вигляд і друк бюлетенівЗа рішенням Харківської міської ТВК виборчі бюлетені виготовить харківське підприємство ТОВ "Фактор-Друк". Бюлетень буде світло-рожевого кольору з відповідним ступенем захисту: "за поліграфічною технікою гільйош з товщиною елементів не менш 0,1 мм у вигляді фігурних ліній".

Також міська комісія створила комісію з контролю за виготовленням бюлетенів, до якої наразі увійшли двоє представників — по одному від партій "Голос" та "Європейської солідарності", інші партії своїх представників не подали.

"Далі — агітація, подання офіційних спостерігачів, потрібно буде [кандидатам] здати проміжні звіти за сім днів до дня голосування", — перерахувала Матвієнко.

Читайте також Зі списку кандидатів у мери Харкова виключили двох людей