Новому віцемеру Харкова у перший день роботи доручили перевірити кладовище

UA: Cуспільне мовлення

Депутати Харківської міськради затвердили нових заступників Харківського міського голови — з питань житлово-комунального господарства та цифрової трансформації.

Кадрові питання розглядали на позачерговій сесії Харківської міськради 12 жовтня.

Заступником міського голови з питань ЖКГ — директором Департаменту житлово-комунального господарства замість Семена Сироти став Віталій Мірошнік, який раніше був першим заступником директора цього департаменту, а у 2016-2020 рр. очолював Вовчанську райдержадміністрацію.

На сесії депутат Ігор Черняк ("Блок Світличної "Разом") звернув увагу Мірошніка на облаштування Алеї слави на 18-му кладовищі, де за рік не встановили частину пам'ятників загиблим на сході України та у катастрофі Ан-26 під Чугуєвом. Віталій Мірошнік пообіцяв вивчити це питання "більш детально". Секретар міськради Ігор Терехов доручив підлеглому поїхати на цвинтар у перший робочий день на новій посаді.

"Якщо вас сьогодні затвердять, завтра на початку робочого дня я прошу вас бути на кладовищі, усе подивитися, проаналізувати і у стислий термін усе зробити", — сказав Терехов.

За питання цифровізації у Харківській міськраді тепер відповідатиме Сергій Кузьмін. У 2019 він працював у Державній архітектурно-будівельній інспекції, але був звільнений — не пройшов випробувального терміну. Тодішній віцепрем'єр Геннадій Зубко пояснював, що за Кузьміна не впровадили електронного кабінету та не підготували реструктуризації ДАБІ.

Коментуючи питання компетентності Кузьміна, в. о. мера Харкова Ігор Терехов сказав, що питання цифрової трансформації почало розвиватися після звільнення Зубка, за нової влади: "Чому? Та тому що ніхто тоді і не приділяв уваги діджиталізації... І чому тривалий час не працював "електронний кабінет"? Тому що він не погоджувався з тим, як це було зроблено, і час показав його правоту".

Як саме його правота була доведена, Терехов не уточнив, а сам Кузьмін на сесії не виступав.

Що відомо Посади віцемерів Харкова з питань цифрової трансформації та ЖКГ та стали вакантними після звільнень Дмитра Дробота та Семена Сироти.