Зрив будівництва ФОК у Новопокровці: Коментар керівництва Харківської обладміністрації (ФОТО)

depo.ua

У Харківській області зупинили будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОК) в Новопокровці.

Як передає Depo.Харків, про це на своїй сторінці у "Фейсбук" написав заступник голови Харківської ОДА Михайло Харнам.

"Останнім часом у громадськості та представників ЗМІ виникає багато питань щодо недобудови ФОКу у Новопокровці, що на Чугуївщині. Повідомляю, що будівництво ФОКу у Новопокровці не було завершене через шахрайські дії підрядника, який заволодівши виділеними на будівництво ФОКу коштами, не виконав своїх зобов’язань. За цим фактом порушено кримінальну справу і триває слідство! У тому числі розглядається й причетність до кримінального правопорушення посадових осіб, які тоді працювали", - написав Харнам.

Він зазначив, що на час розслідування всі санкціоновані будівельні роботи зупинені, закінчити їх, доки триває слідство, неможливо.

"Сподіваюсь, що до кінця року винних осіб буде притягнуто до кримінальної відповідальності. У цьому все залежить виключно від слідства та суду… Лише тоді зможемо вирішити питання щодо поновлення будівельних робіт", - підсумував він.

Як повідомляв Depo.Харків, на Харківщині у справі про розкрадання 9 млн грн на будівництві оздоровчого комплексу з’явилися підозрювані.

Читайте також: Депутат Харківської міськради організував групу, яка заволоділа 9 млн грн, – прокуратура (ФОТО)