Кричуща ситуація: В Харкові масово звільняються патрульні поліцейські

depo.ua

Потягом останніх 10 місяців із Управління патрульної поліції Харківщини звільнилися в півтора рази більше працівників поліції, ніж протягом 2020 року.

Про це сьогодні, 22 листопада, під час засідання парламентського Комітету з питань правоохоронної діяльності в Харкові заявила керівниця УПП Альона Стрижак, передає Depo.Харків.

"Щоденно на місто виїжджає 51 екіпаж патрульної поліції, і піших у мене немає. Станом на зараз, хочу повідомити, що в мене за останні 10 місяців звільнилися в півтора рази більше працівників поліції, ніж за минулий рік. У мене зараз росте некомплект", - сказала вона.

За словами Стрижак, існує небезпека того, що після Нового року "стоятиме приміщення управління, транспортні засоби і не буде працівників поліції".

"Престижу професії немає через те, що у нас низька заробітна плата, і по некомплекту у нас зараз кричуща ситуація. В мене немає піших. Допомогли купити транспортні засоби і Департамент патрульної поліції, і обласна рада, і міська рада надала фінанси на ремонт транспортних засобів. Ця проблема вирішена. В мене немає людей, хто буде їздити в цих машинах", - сказала Стрижак.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові патрульні поліцейські обдзвонюють водіїв, які їздять зі швидкістю 150 км/год і вище.