На Харківщині з початку року промисловість скоротилася на майже 7%

depo.ua

Індекс промислової продукції у Харківській області у січні-жовтні 2021 року порівняно з відповідним періодом 2020 роком склав 93,4%.

Про це повідомляє Головне управління статистики в Харківській області, передає Depo.Харків.

За даними облстату, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря відбулося зменшення випуску промислової продукції на 22,6%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – на 8,4%, проте на підприємствах переробної промисловості відбулося збільшення випуску промислової продукції на 0,4%.

Найвагоміше зменшення випуску продукції переробної промисловості зафіксовано у виробництві основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів – на 15,1%.

Приріст випуску продукції переробної промисловості спостерігався у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування – на 0,9%; у машинобудуванні – на 4,1%; у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 5,7%; у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 10%; у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – на 15,4%.

Читайте також: У 2020 році промислове виробництво в Харківській області скоротилося на 4,6%