У Харкові депутати облради вдруге провалили голосування за призначенням генерал-майора директором театру

depo.ua

Перший раз Анатолія Вінника депутати Харківської обласної ради відмовилися призначати директором театру 23 вересня.

Як передає Depo.Харків, відповідне рішення сьогодні, 25 листопада, ухвалили депутати Харківської обласної ради.

За словами голови облради Тетяни Єгорової-Луценко, перед сесією надійшло звернення трудового колективу театру та ще низка інших громадських організацій та раз. "Звернення надійшло на підтримку Вінника Анатолія Івановича", - сказала голова облради.

Депутати відмовилися надати голос представникам групи громадських організацій, які підтримали Вінника. Після цього призначення директора театру поставили на голосування.

"За – 23, рішення не прийнято", - констатувала Єгорова-Луценко.

Наступним рішенням депутати оголосили повторний конкурс на посаду директора театру Пушкіна в Харкові. Це рішення підтримали 86 депутатів.

Як повідомляв Depo.Харків, Вінник, який працює першим заступником директора театру, подав заяву на участь у конкурсі на ім'я підозрюваного у хабарництві голови Харківської обласної ради Артура Товмасяна 15 липня.

У мотиваційному листі Вінник написав, що "для кожного пересічного громадянина наш театр є гордістю і ознакою елітності в суспільстві і на теренах України". У резюме Вінник вказав, що з 1970 по 1998 рік ніс службу в пожежній охороні УМВС України в Харківській області. Рекомендаційні листи кандидату написали депутат Харківської обласної ради 5-7 скликань Микола Тітов, директорка комунального закладу "Харківський фаховий вищий коледж мистецтв" Любов Морозко.

Проект рішення про призначення Вінника був винесений на сесію 23 вересня. Однак депутати провалили голосування за призначення Вінника директором театру.