Відкачують воду з сусідніх колодязів: У Терехова прокоментували підтоплення підземки в Харкові

depo.ua

Підтоплення метрополітену в Харкові зупинилося, зараз триває відкачування води із сусідніх колодязів.

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради із посиланням на заступника міського голови з питань інфраструктури Євгенія Водовозова.

За його даними, сьогодні, 11 січня, близько 5:30 сталося підтікання тунелю на перегоні від станції "Майдан Конституції" до станції "Центральний ринок". Щоб уникнути аварійних ситуацій, рух поїздів призупинили: поїзди курсували від кінцевої станції "Індустріальна" до станції "Проспект Гагаріна".

"Ми припинили рух на перегоні, закрили станції. В даний час підтоплення зупинилося, ведеться відкачування води із сусідніх колодязів. У метрополітен вода не надходить. Рух метрополітену відновили. Причини будуть встановлені до завтрашнього ранку. Після цього ми повідомимо результати проведених досліджень", - зазначив віце-мер.

Також він наголосив, що від водопостачання будинки харків'ян не відключалися.

У щодобовому звіті про оперативну обстановку в Харківській області вказано, що порив стався на вул. Клочківській, 23.

"Вода через вентиляційні шахти почала потрапляти в тунель метрополітену на перегоні між ст. "Майдан Конституції" та "Центральний ринок", - зазначили представники оперативних служб.

Як повідомляв Depo.Харків, о 5:30 частина станцій на Холодногірсько-Заводській лінії не відкрилися, о 7:08 рух був відновлений в повному обсязі.