У Харкові відбувся Матч майбутніх зірок баскетболу

Ukrbasket.net

Напередодні Нового Року в Харкові організатори п’ятого турніру для юних баскетболістів Junior Cup провели традиційний Матч майбутніх зірок, в якому беруть участь найкращі представники всіх команд, які беруть участь у регулярному турнірі.

Команди умовно розділені на жовтих та чорних, а їх учасники отримують форму, в якій не тільки грають матч, але й залишають собі на пам'ять. Окремою прикрасою Матчу майбутніх зірок були, як і завжди, конкурси на точність кидків та баскетбольних навичок. Деякі команди заявили гравців, які брали участь у Матчі, а деякі інших, надавши можливість більшій кількості гравців команди долучитись до баскетбольного свята.

У запеклій боротьбі найкращим снайпером #JuniorCup5 став ветеран турніру, лідер команди ДЮСШ7-Junior 2008 Дмитро Стадник.

У фіналі конкурсу баскетбольних навичок зійшлися у безкомпромісному двобої два представники МК ДЮСШ2, які не брали участь у матчі, проте заявилися на конкурси. Це, до речі, унікальний випадок для чотирирічної історії #JuniorCup_Kh. Найкращим серед них виявився Грідін Іван, який і отримав пам'ятну відзнаку.

Як і завжди особливими медалями нагородили всіх учасників #матчмайбутніхзірок. Переможці отримали медалі як тріумфатори матчу, а переможені, як учасники баскетбольного свята. Це відповідає духу заходу, мета якого не отримати переможця, а віддати шану кращим гравцям турніру, які своєю працею та старанністю змогли проявити себе з кращої сторони.

Найцінніший трофей Матчу майбутніх зірок отримав гравець команди БК Політехнік-08 Степан Топор, який продемонстрував під час гри свої найкращі якості, підкріплені непересічними атлетичними здібностями. Його агресивна та результативна гра допомогла в цей день його команді впевнено здолати суперника та вписати своє прізвище в число кращих гравців турнірів Junior Cup. Загалом слід зазначити, що свято минуло у дружній атмосфері, у доброму гуморі та піднесеному настрої, як серед гравців, так і серед глядачів та вболівальників, які завітали на свято.

Усі учасники отримали задоволення не тільки від запеклої боротьби на баскетбольному майданчику, але й від доброзичливої атмосфери, яку намагаються створювати організатори під час кожного такого заходу! Не зважаючи на те, що Junior Cup №5 ще не завершився, організатори турніру вже ведуть активну підготовку до шостого турніру, в якому приймуть участь юнаки та дівчата 2011 року народження. Черговий турнір, як завжди буде кращим, ніж попередні. Найкращий баскетбольний зал міста, онлайн статистика, прямі ефіри, фото та відео репортажі, матч майбутніх зірок, конкурси та призи від партнерів турніру!

Організатори, БК Junior (Харків), запрошують всіх бажаючих для участі у турнірі!