Екс-губернатор Полтавщини може призначити своєю заступницею чиновницю з Полтави

Кременчуцька газета

Голова Харківської ОДА Олег Синєгубов може призначити своєю заступницею Віту Ковальську.
У Харкові заступницею голови ОДА може бути призначена полтавська чиновниця - директорка Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Віта Ковальська.
Інформацію про це кореспондентові Depo.Харків підтвердили два джерела у Харківській ОДА.
За словами співрозмовників агентства, голова Харківської ОДА Олег Синєгубов розглядає кандидатуру та в майбутньому може призначити своєю заступницею Віту Ковальську, яка у Полтавській ОДА очолює Департамент освіти і науки. Вона на посаді заступниці голови Харківської ОДА має відповідати за гуманітарну сферу (освіту та культуру в Харківській області, сфера спорту, найімовірніше, їй не буде підпорядкована).
Офіційного підтвердження цієї інформації на цей час Depo.Харків не має. Кадрову політику в ОДА поки не коментують, зазначаючи, що критерієм оцінки роботи чиновників у Синєгубова буде виключно результативність.
Згідно з декларацією за 2020 рік, Ковальська володіє шістьма земельними ділянками загальною площею трохи більше 10 га у Черкаській області, квартирою площею 87,6 кв.м у Харкові, автомобілем "Ніссан Жук" 2012 року випуску.
У 2020 році Ковальська отримала наступний дохід: зарплата у Полтавській ОДА – 442,9 тис. грн, зарплата за сумісництвом у Державному університеті інфраструктури та технологій – 46,7 тис. грн. Серед заощаджень Ковальська вказувала готівкою 50 тис. грн і 10 тис. доларів, у банківських установах – 55 тис. грн і 1,5 тис. доларів.
На час подання декларації Ковальська працювала професором кафедри у Державному університеті інфраструктури та технологій та очолювала Департамент освіти і науки Полтавської ОДА.
Довідка.
Віта Ковальська народилася 19 грудня 1979 року в місті Сміла Черкаської області. У 2001 році закінчила Харківський університет внутрішніх справ за спеціальністю – правознавство.
Починала працювати на посаді старшого викладача кафедри управління в ОВС ХНУВС, потім стала доцентом цієї ж кафедри. Із 2009 року – професор кафедри управління в ОВС академії МВС України (м. Київ), із 2010 року – начальник кафедри адміністративного права та процесу ХНУВС.
Крім цього, Ковальська була професором кафедри адміністративного та кримінального права МУБІП (м. Херсон), начальником кафедри адміністративного права ОДУВС (м. Одеса) та деканом юридичного факультету ДДУВС (м. Дніпропетровськ).
Із 2015 року – завідувач відділу публічного адміністрування місцевого самоврядування НДІПП (м. Київ), із 2018 – професор кафедри адміністративного та конституційного права ДУІТ (м. Київ).
У квітні 2020 року тодішній голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов підписав розпорядження про призначення Ковальської на посаду директора Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА.
Нагадаємо, Губернатор Синєгубов розповів, чи планує когось із полтавських чиновників забрати із собою працювати у Харківську область
«Конфлікту і не було… Директор залишиться на місці»: директорка облдепартаменту освіти Ковальська про директора Кременчуцької спецшколи Гавриленко.
«Що за махновщина з’явилася в управлінні освіти?»: депутати нічого не знають про плани Віти Ковальської і називають таку роботу волюнтаризмом