Будівництво електродепо "Олексіївське" у Харкові може опинитись під загрозою: у поліції назвали причину

Новини.LIVE

У поліції вважають, що будівництво електродепо "Олексіївське" третьої лінії Харківського метрополітену ризикує опинитись під загрозою. Причина тому – передача 84 земельних ділянок уприватну власність.

Про це йдеться в ухвалі Ленінського районного суду міста Харкова, передає ХАЦ.

Читайте також: Будівництво станцій метро у Харкові - у міськраді відповіли, коли розпочнеться

Проблеми із будівництвом електродепо "Олексіївське" у Харкові

За даними поліції, 84 земельних ділянок в охоронній зоні будівництва нового депо для харківського метрополітену було передано у приватну власність. За цим фактом у жовтні 2020 року правоохоронці відкрили провадження через зловживання службовим становищем.

"В порушенняДержавних будівельних норм у вказаній техногенній зоні передано у приватну власність 84 земельні ділянки, що призвело до неможливості реалізації проекту будівництва електродепо "Олексіївське" третьої лінії Харківськогометрополітену”, – йдеться в ухвалі суду.

За інформацією ХАЦ, частину землі передали у пристану власність до 2019 року. Деякі земельні ділянки були виставлені на продаж ще в 2016 році.

Правоохоронці переконані, що чиновники, які роздали землі, діяли незаконно.

Будівництво у харківському метро

Генеральний директор комунального підприємства "Харківський метрополітен" Андрій Гармаш анонсував будівництво двох нових станцій метро та ще однієї колії. Наразі ведуться підготовчі роботи та, зокрема, готується майданчик під будівництво.