У Каховському професійному аграрному ліцеї призначили директора

Від планів реорганізувати заклад і віддати його військовим поки відмовились.

Новим директором розташованого у Зеленому Поді Каховського професійного аграрного ліцею став ексагроном з насінництва ТОВ “Агропроєкт юг”, майстер виробничого навчання закладу Володимир Рурик. Наказ про його призначення з 19 травня, за кілька днів до свого звільнення, підписала начальниця управління освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Юшко.

“Призначити Рурика Володимира Васильовича строком на 1 рік на умовах контракту, як такого, що переміг у конкурсі”, — йдеться в наказі, наданому у відповідь на запит на отримання публічної інформації.

Як йдеться в протоколі засідання конкурсної комісії управління освіти і науки ХОДА на заміщення вакантної посади директора Каховського професійного аграрного ліцею, крім Рурика свої документи на конкурс подала Наталія Астахова. Однак “через відсутність у неї керівного стажу”, до конкурсу допустили тільки одного кандидата.

Як заявив на засіданні конкурсної комісії Володимир Рурик, найбільшою проблемою ліцею є… діти. Вочевидь, він мав на увазі недостатню кількість учнів закладу.

Члени комісії також поцікавились у нього: які він бачить шляхи покращення освітнього процесу в ліцеї?

“З кожною дитиною проводиться профілактична робота, залучаються соціальні служби ОТГ, проводиться робота з батьками”, — так, згідно протоколу №2 засідання конкурсної комісії відповів Володимир Рурик.

Новообраний директор закладу брав участь і в попередньому конкурсі на заміщення цієї ж вакантної посади, що відбувся 9 жовтня 2020 року. Але тоді він набрав нуль балів. Також він отримав найменшу кількість голосів на загальних зборах трудового колективу ліцею 25 вересня 2020 року.

Нагадаємо, що без повноправного директора ліцей залишався з осені 2019 року, коли раптово помер тодішній очільник закладу Сергій Ходос. Виконувачем обов’язки директора з 8 лютого 2021 року призначили Володимира Рурика, проти чого виступили співробітники навчального закладу. Сам він відмовився спілкуватися з журналістами і коментувати ситуацію в ліцеї.

В управлінні освіти і науки ХОДА ще взимку запевняли, що питання реорганізації цього закладу залишається відкритим. Як відомо, ще у 2017 році його пропонували приєднати до розташованого в Коробках Каховського державного агротехнічного коледжу, а будівлі в Зеленому Поді передати військовим. Але вже цієї весни в управлінні освіти і науки ХОДА заявили, що реорганізація ліцею в цьому році не планується.

Як вказано у декларації нового директора закладу Володимира Рурика, він проживає у Миколаєві. За весь 2020 рік його зарплата в ТОВ “Агропроєкт юг” становила лише 70 тис. грн.

Олег БАТУРІН.