На місці дачі проросійського херсонського екс-нардепа збудують тренувальну базу СБУ

Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на Мост.

Голова Херсонської ОДА Сергій Козир своїм розпорядженням затвердив Управлінню Служби безпеки України у Херсонській області проект землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки державної власності площею 0,414 га розташованої за межами м. Олешки під на березі річки Конка, для облаштування водної тренувальної бази спецпідрозділу управління.

Категорія земельної ділянки змінена із земель водного фонду на землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення. СБУ отримала земельну ділянку в оренду строком на 49 років із встановленням розміру орендної плати за – 5%  нормативної грошової оцінки. З 2015 року ділянка перебувала на балансі Олешківської міськради.

Раніше ця територія належала Олексію Журавку – екс-нардепу від Партії регіонів, який у 2014 році зайняв відверто проросійську і антиукраїнську позицію, через що втік на Росію. Зараз Журавко, по різним даним, живе у Москві або у окупованому Криму. Російські пропагандистські медіа-ресурси дуже часто використовують Журавка як "експерта з українського питання".

Нагадаємо, херсонські прикордонники "завернули" 24 іноземця, які не мали права на в’їзд в Україну.