Поліція попереджає мешканців Великокопанівської громади

Працівники поліції Великокопанівської громади повідомляють про те, що стан адміністративних та кримінальних злочинів на території ОТГ наразі залежить від величезної кількості приїжджих незареєстрованих осіб на території громади.

Про це йдеться на сайті ОТГ.

«До наших населених пунктів приїхали на тимчасові роботи громадяни з різних областей України. Поліція неодноразово зверталася за підтримкою до жителів та наголошує про це сьогодні. У цілях безпеки Ваших осель та сімей, громадянам, яким Ви надали житло, потрібно пройти перевірку в поліційній станції села Великі Копані, для встановлення особи та наявності судимості. Кожен повинен розуміти, що в разі скоєння будь-якого злочину особою без паспортних даних, занадто важко встановити особу та притягнути до відповідальності. Чим більше буде виявлено в громаді людей, які розшукуються за злочини, тим безпечніше буде в ній жити», - йдеться у повідомленні.

Якщо мешканцям буде потрібна допомога поліція радить звертатися до інспектора з охорони правопорядку Великокопанівської сільської ради Кудревської Неоніли Валеріївни, тел. 0507675110.